Kompleksowa usługa osuszania

Wynajem odkurzacza piorącego Karcher

Wypożyczenie na miejscu

Atrakcyjna cena

Do użycia w całym domu i samochodzie

karcher-02

Gwarancja skuteczności

Łatwa obsługa

Wszystkie końcówki i zestawy piorące do Dywanów i Tapicerek

Darmowa Konsultacja

733 020 350

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy do rezerwacji!

Firma Zatechs oferuje wynajem profesjonalnego odkurzacza piorącego firmy Karcher, wraz z kompletem wszystkich końcówek piorących. Dzięki temu odświeżysz nie tylko dywany, materace, krzesła tapicerowane, sofy i narożniki, ale także tapicerkę samochodu. Oferujemy wynajem odkurzaczy piorących na cały dzień lub na cały weekend.

Pranie dywanów, mebli, sof czy tapicerek przez profesjonalną firmę to niemałe koszty. Możesz to zrobić samodzielnie za 1/5 tej ceny! Udostępniane przez nas urządzenie pozwoli na łatwe i szybkie pozbycie się uporczywych plam, a także odświeżenie zapachu i koloru tapicerki.

 

Wynajem odkurzacza piorącego – cennik

Oferujemy wynajem odkurzacza piorącego Karcher na cały dzień lub weekend, dzięki czemu przy niewielkich kosztach mają Państwo możliwość wyprania zarówno mebli domowych, jak i tapicerki samochodowej.

Wypożyczenie odkurzacza piorącego na 24 godziny: 60 zł

Wypożyczenie odkurzacza piorącego na weekend: 90 zł

Co w zestawie

Wraz z odkurzaczem piorącym otrzymują Państwo:
– wszystkie końcówki piorące do tapicerek i dywanów,
– miarkę proszku do prania, dedykowaną danemu modelowi odkurzacza. Jedna miarka wystarcza na 10 litrów wody; koszt dodatkowej miarki proszku wynosi 10 zł.

Obsługa odkurzacza piorącego jest banalnie prosta: wystarczy dolać wody, wsypać proszek i włączyć tryb prania.
Pranie tapicerki samochodowej samemu na miejscu – Rzeszów

Pranie tapicerki samochodowej samemu na miejscu – Rzeszów

Nasza firma oferuje także usługę wypożyczenia odkurzaczy na miejscu (na podobnej zasadzie co w myjni samochodowej ręcznej), za jedyne 50 zł. Wystarczy skontaktować się z nami telefoniczne, zarezerwować wybrany termin i podjechać pod siedzibę naszej firmy, mieszczącej się na ul. Langiewicza 31 (duży parking pod budynkiem Elmetu). Wraz z odkurzaczem piorącym udostępniamy wodę i zasilanie. Usługa pozwala na wypranie bez pośpiechu tapicerki samochodowej. Wystawiamy fakturę lub paragon.

Wynajem osuszaczy Rzeszów

Decydując się na użycie odkurzacza piorącego Karcher w domu, warto także wynająć profesjonalny osuszacz powietrza, który znacznie przyspieszy proces wysychania materacy, narożników, foteli czy siedzisk. Wystarczy ustawić urządzenie w pobliżu mebli i zostawić go na noc, by móc cieszyć się czystą, suchą i higieniczną tapicerką mebli, które będą od razu gotowe do użytkowania.

Koszt wypożyczenia osuszaczy powietrza wynosi od 30zł za dobę.

W celu umówienia się na wypożyczenie odkurzaczy piorących oraz osuszaczy, prosimy o kontakt telefoniczny.

ZaTeChS S.C Andrzej Dłużyński i S-ka
35-021 Rzeszów, ul. Langiewicza 31