Skutecznie usuwa wirusy, bakterie, grzyby
i nieprzyjemne zapachy

Dezynfekcja Pokoi i  Mieszkań po Kwarantannie

Usunięcie Nieprzyjemnych Zapachów

Dezynfekcja Hoteli, Żłobków, Przedszkoli

Usunięcie Bakterii, Grzybów, Pleśni po Zalaniach

Zabija Wirusy w Tym Sars-CoV-2

Usuwa Roztocza, Alergeny

Oczyszcza Powietrze Użytkowe

Krótki Czas Procesu Ozonowania

Darmowa Konsultacja

733 020 350

Problem z wirusem, grzybem, pleśnią, nieprzyjemnym zapachem, zadzwoń?

Proces ozonowania pozwala na usunięcie z mieszkania roztoczy, alergenów, wirusów, bakterii chorobotwórczych. Ozon dzięki swoim właściwościom usuwa przykre zapachy z pomieszczeń mieszkalnych, np. zapach wilgoci po zalaniu mieszkania, zapach pleśni, stęchlizny i dymu tytoniowego. Ozon znajduje też szerokie zastosowanie w sterylizacji klimatyzacji i ciągów wentylacyjnych. Po przeprowadzonym procesie ozonowania w mieszkaniu powstaje przyjemny świeży zapach a powietrze jest wolne od drobnoustrojów, wirusów i grzybów.

W naszej firmie prowadzimy skuteczne ozonowanie w Rzeszowie i w całym województwie Podkarpackim– dzięki tej nowoczesnej usłudze mogą Państwo cieszyć się z higienicznej czystości swojego, mieszkania, domu i innych pomieszczeń. To bardzo skuteczna, nieinwazyjna i bezpieczna metoda dezynfekcji bez konieczności używania szkodliwych środków chemicznych, na przykład chloru – stosowana obecnie coraz częściej. Ozonowanie jest skutecznym narzędziem do walki z Sars-CoV-2.

Badania naukowe dowodzą pełnej skuteczności przy neutralizacji Wirusa poprzez Ozon, opinia PZH poniżej:

http://psse-leszno.pl/images/aktualnosci/koronawirus/2020-04-02-opinia-pzh-ozonowanie.pdf

Ozonowanie jest procesem utleniania się ozonu który zostaje wytworzony przez generator z tlenu. Ozon jest substancją „bio-chemiczna” za pomocą której można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, wszelkiego rodzaju pleśni, wirusów, bakterii i grzybów. Proces Ozonowania polega na całkowitej sterylizacji pod względem obecności wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Ozon jest substancją coraz bardziej popularną, dzięki szerokiemu zastosowaniu i właściwościom chemicznym Ozon jest o wiele bardziej skuteczny w swoim działaniu niż chlor.

Czas sesji ozonowania dobiera się indywidualnie od warunków wielkości, stężenia ilości grzybów i bakterii jakie panują w pomieszczeniu ozonowanym. Należy pamiętać aby przed przeprowadzeniem procesu ozonowania opróżnić pomieszczenie z roślin. Połowiczny okres rozpadu ozonu to czas około 30 minut od zakończenia procesu ozonowania.
Po przeprowadzonym ozonowaniu należy odczekać około 2 – 3 godzin aż ozon całkowicie rozpadnie się. Ostatnim krokiem jest dokładne przewietrzenie pomieszczeń ozonowanych.

Eliminacja brzydkiego zapachu

Ozonowanie eliminuje pozostałości zapachów stęchlizny po pożarze, zmarłym, papierosach, kawie itp.

Zastosowanie

Ozonowanie mieszkań i budynków

Ozonowanie pomaga usunąć brzydkie zapachy z mieszkań a także oczyścić powietrze z pleśni, grzybów, wirusów czy bakterii.

Ozonujemy odzież i obuwie

Usuwamy brzydkie zapachy, grzyby oraz dezynfekujemy ubrania a także odświeżamy obuwie (np. buty narciarskie, kolarskie itp.).

Usuwamy pleśń, grzyby, wirusy

Ozon usuwa 99,9% niebezpiecznych dla zdrowia bakterii, grzybów, pleśni, alergenów oraz wirusów z powietrza.

Poprawiamy jakość powietrza

Dzięki ozonowaniu i sterylizacji pomieszczeń powietrze staje się czystsze i wolne od bakterii i grzybów, alergenów oraz wirusów.

Eliminacja brzydkiego zapachu

Ozonowanie eliminuje pozostałości zapachów stęchlizny po pożarze, zmarłym, papierosach, kawie itp.

Ozonujemy klimatyzacje samochodowe

Usuwamy brzydkie zapachy spowodowane osadzaniem się w klimatyzacji pleśni czy grzybów.

Dzięki właściwościom jakie posiada Ozon można również dokonywać dezynfekcji

Wody Pitnej

Żywności

Hal Produkcyjnych

Systemów Klimatyzacji Samochodowej

Przedmiotów Codziennego Użytku

Obuwia