Kompleksowa usługa osuszania

Osuszanie domów, mieszkań i piwnic

Wykwalifikowany zespół specjalistów

Dobór właściwego sprzętu

Monitorowanie procesu osuszania

termo-maszyna-01

Gwarancja skuteczności

Doświadczenie w branży

Wskazanie źródła powstania wilgoci

Darmowa Konsultacja

733 020 350

Osuszymy twój budynek od A do Z!

Bez wątpienia pojawienie się wilgoci, pleśni czy awarii instalacji wodnych w domu, budzi wiele obaw. Aby skutecznie pozbyć się problemu, warto postawić na profesjonalistów. Usługa osuszania domów świadczona przez naszą firmę, gwarantuje dobór właściwej metody w celu trwałego zmniejszenia wilgotności do optymalnego poziomu. Na potrzeby osuszania dokonywany jest pomiar szacujący skalę zalania, a następnie dzięki doświadczeniu fachowców dobierane jest najlepsze rozwiązanie do Twojego domu. Jako liderzy i jedyna firma w Rzeszowie stosujemy technologię osuszania podposadzkowego bez konieczności przeprowadzania remontów.

Zalanie mieszkania to niestety jeden z najczęstszych incydentów, występujących w budynkach mieszkalnych. Problem może pojawić się po kilkunastu latach, ale także zaraz po odebraniu kluczy do mieszkania w stanie deweloperskim, gdzie nowych nabywców może zaskoczyć wilgoć technologiczna. W takiej sytuacji, nie należy się dłużej głowić, jaką metodę osuszania wybrać, aby zniwelować dotkliwe skutki wilgoci. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem specjalistów, a usługa osuszania mieszkania zostanie przeprowadzana szybko, rzetelnie, a przede wszystkim skutecznie.

Stając do walki z zalną piwnicą, dzięki naszym fachowcom, zawsze będziesz na wygranej pozycji. Doświadczenie, dobór odpowiedniej metody osuszania i profesjonalny sprzęt gwarantują skuteczność usług, zapewniając trwałe zniwelowanie problemu. Przed przystąpieniem do działań, pracownicy dokonują analizy i rozpoznania przyczyn zalania, następnie dopasowują idealny osuszacz tak, aby skutecznie i kompleksowo wdrożyć rozwiązanie. Dzięki oferowanej usłudze dodatkowo zyskasz możliwość pomocy w oszacowaniu problemu i uzyskania środków od firmy ubezpieczającej.

Zastosowanie

Niwelowanie wilgoci technologicznej

Wilgoć może powstać wskutek prac wykończeniowych, ale dotyka także starsze budynki. Kapryśny polski klimat często uniemożliwia samoistne wyschnięcie ścian. Usługa osuszania dzięki zastosowaniu m.in. wysokiej klasy osuszaczy kondensacyjnych, trwale może zniwelować pojawienie się pleśni i grzybów wskutek niewłaściwego działania ekip budowlanych.

Zapobieganie rozwoju grzybów i pleśni

Piwnica często jest miejscem przechowywania przetworów, stąd też zadbanie o optymalną wilgotność tego pomieszczenia jest niezwykle ważne. Odpowiednio przeprowadzone osuszanie przez zespół specjalistów pomaga stworzyć korzystne warunki i ograniczyć psucie się przechowywanej żywności.

Oszczędność czas i energii

 Prawidłowo dobrana metoda osuszania nie powinna generować dużych kosztów. Zastosowanie właściwych osuszaczy jest energooszczędne i nie nadwyręża budżetu, a dzięki sprawdzonym technologiom jest niezwykle skuteczne. Zamiast zadawać sobie pytania, jaki osuszacz wybrać, ile powinien trwać proces – warto skorzystać z usług specjalistów.