Kompleksowa usługa oczyszczania

Wynajem oczyszczacza powietrza na budowę

Wypożyczenie na miejscu

Atrakcyjna cena

Czysty dom i zdrowe powietrze

oczyszczacz

Gwarancja skuteczności

Łatwa obsługa

Usuwa nieprzyjemny zapach świeżo pomalowanej farby

Wynajem oczyszczacza powietrza na budowę

Robisz remont? Mimo, że zabezpieczyłeś wszystko folią, w całym domu i tak jest wszędzie pył, który osiadł na lampach, obrazach, a nawet lodówce? Każdy, kto kiedyś skuwał płytki, wyburzał ścianę czy nakładał tynki, wie z czym wiąże się taki remont. Niestety, sama folia nie pomoże – pył i kurz powstały w czasie prac dostanie się wszędzie.

Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia urządzenia, jakim jest budowlano-przemysłowy oczyszczacz powietrza Aktobis-WDH, który zasysa każdy drobny pyłek (nawet cząsteczki o wielkości 0,0003 mm), ułatwiając sprzątanie po remoncie. Wystarczy ustawić urządzenie w pobliżu prac remontowych, włączyć najwyższą moc (pobór prądu do 225 W), by cieszyć się czystym domem i zdrowym powietrzem, wolnym od pyłków, zarazków, zarodników pleśni.

Oczyszczacz powietrza przydaje się nawet przy samym malowaniu ścian w domu. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na usunięcie nieprzyjemnego zapachu farby, skorzystaj z naszego urządzenia.

Koszt wynajmu urządzenia: 40zł za dobę

Sprzedaż

Prowadzimy także sprzedaż takich urządzeń. Oczyszczacze sprawdzą się np. na halach produkcyjnych, w stolarni, piekarni. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zakupem.

Zastosowanie

zastosowanie-icon

pył i kurz podczas
prac remontowych

zastosowanie-icon

usuwa zapach
świeżej farmy

zastosowanie-icon

zakład pracy
 

Nasza firma jest czynna
8-16 od poniedziałku do piątku
Przy ul. Langiewicza 31 – Zatechs