Osuszanie hali w stanie deweloperskimEfekty błędu ekipy dekarskiej - osuszacze DH 44 w akcji

Osuszacze firmy ZaTeChS w akcji

Osuszacz DH44 - jeden na całe pomieszczenie! Tak pracuje wydajne urządzenie marki MASTER

Zalany korytarz hali która osuszaliśmy.

Kolejny nasz MASTER podczas pracy.

Ogromne ilości wody bezpośrednio pod wyrwą w dachu.

 

Po wyczerpującej realcji fotograficznej zapraszamy do zapoznania się z relacją z naszej usługi…

 

W dniu 02.04.2024r. otrzymaliśmy wiadomość od naszego stałego klienta że nastąpiła tragedia… silny wiatr uszkodził poszycie dachu które było na etapie wykańczania a ulewny deszcz spowodował zalanie dwóch kondygnacji budynku usługowego. Telefonicznie ustaliliśmy obszar działania, metraż budynku, możliwości techniczne, adres wykonania usługi – działamy! Z samego rana 03.04 uzbrojeni w nasze najbardziej wydajne osuszacze kondensacyjne marki MASTER, wentylatory, zasilacze sieciowe wyruszamy do klienta z piskiem opon – tutaj ważny jest czas! Termin oddania budynku nie wybacza błędów a czas kosztuje.

Już o 10:00 rano byliśmy na miejscu u klienta, pomimo ciężkich warunków terenowych, stanu deweloperskiego wkraczamy na plac budowy, oczywiście pamiętając o zasadach BHP – zdrowie jest najważniejsze! Wyposażeni w kamizelki odblaskowe oraz kaski wprowadzamy nasze maszyny na teren budynku – przeprowadzamy rozpoznanie, w użyciu oczywiście miernik wilgotności, kamera termowizyjna, aparat fotograficzny – zbieramy dane aby sporządzić dla klienta raport sytuacyjny oraz raport z osuszania, oceniamy straty. Zamykamy źródła zimnego powietrza, zbieramy nadmiar luźnej wody,  przygotowujemy urządzenia, planujemy stopnie działania aby osuszanie było jak najbardziej skuteczne, krótkotrwałe a zarazem oszczędne dla klienta. Po kilku godzinach w terenie – budynek klienta ma szansę wyschnąć na czas – ekipa tynkarska czeka na zielone światło z naszej strony. Odpowiednio rozstawione osuszacze, wentylatory i poprawna obsługa to klucz do szybkiego osuszenia budynku. Tym razem znowu daliśmy radę! Największą satysfakcją dla nas jest zadowolenie klienta i tym razem pomimo zimnej, mokrej wiosennej aury – stanu deweloperskiego daliśmy radę to osiągnąć!

 

A może właśnie Ty masz problem z wilgocią? Walczysz z grzybem w budynku? Chcesz przyśpieszyć budowę? A może zdezyfekować budynek / odzież / kask motocyklowy?  Ozon to również nasza specjalność… Nie czekaj więc i zadzwoń! Nasi konsultanci z chęcią obsłużą Cię na najwyższym poziomie i doradzą – co zrobić aby było ciepło – sucho i przede wszystkim bezpiecznie dla nas i naszych bliskich.

 

Nie czekaj! Dzwoń! Tel.: 733 020 350

 

Więcej o usługach firmy ZaTeChS S.C znajdziesz TUTAJ! (LINK)

Sklep internetowy w którym zakupisz osuszacze absorbcyjne, kondensacyjne jak i nagrzewnice, gazy techniczne m.in. Propan-Butan, Propan, specjalistyczne mieszanki ACETON-TLEN-PROPAN takich marek jak CASTOLIN / ROTHENBERGER / EXPRESS / KEMPER / Aktobis / MASTER znajdziesz TUTAJ! (LINK)