Close

ZaTeChS i SYSTEMY SKAMOL w Rzeszowie

Po gruntownym osuszaniu domów,  mieszkań lub całych budynków po z wilgoci budowlanej  firma ZaTeChS  poleca naszym stałym i nowym klientom nowość w branży na runku ciepłych ścian bez wilgoci i pleśni czyli SYSTEMY SKAMOL.
W szerokiej ofercie produktów MARKI SKAMOL polecamy Państwu

SkamoEnclosure Board to lekki materiał zapewniający wiele korzyści, płyta Board cechuję się wysoką wartością  rezystancji termicznej  wysoką wytrzymałość mechaniczną, niską przewodność cieplną oraz maksymalne temperatury robocze do 1000°C.

SkamoEnclosure Vermiculite Board wykonana z wermikulitu żaroodporna płyta o doskonałych właściwościach izolacyjnych, odporna na szok termiczny i bezpośrednie uderzenie płomieni. Płyty są łatwe w obróbce i montażu.

Materiały do łączenia płyty z płytą – AKCESORIA SKAMOL

Preparat gruntujący SkamoEnclosure Primer to gotowy produkt do użycia, wykonany na bazie szkła wodnego i innych składników stabilizujących nieorganicznych. Przeznaczony jest do impregnowania płyt SkamoEnclosure Board, płyt SkamoEnclosure Board Gold oraz SkamoEnclosure Brick w celu zwiększenia ich przyczepności.  Wydajność 1L – 6 płyt.

Klej SkamoEnclosure Glue to odporny na wysoką temperaturę gotowy do użycia klej. Wykonany jest na bazie szkła wodnego i rozpuszczalników nieorganicznych. Przeznaczony jest do klejenia płyt kominkowych SkamoEnclosure Board.
Wydajność 1,65 kg – 6 płty.

Zaprawa klejąca do płyt kominkowych SkamoEnclosure Board. Cechuje ją wysoka wydajność oraz wysoka przyczepność do podłoża i płyt SkamoEnclosure Board. Duża podatność na obróbkę oraz optymalne właściwości fizyczne. Dostarczana w formie suchej mieszanki proszkowej, gotowa do użycia po rozrobieniu z wodą. Wydajność 20 kg – 56 płyt.

Gotowa jednorodna masa mineralna w kolorze białym, do stosowania na płytach kominkowych SkamoEnclosure Board, SkamoEnclosure Board Gold oraz SkamoEnclosure Brick a także wewnątrz pomieszczeń. Produkt przeznaczony jest do przygotowywania powierzchni ścian na kominku pod malowanie.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i sprawdzenia SYSTEMÓW SKAMOL w swoim domu.

 

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *