Skutecznie usuwa wirusy, bakterie, grzyby
i nieprzyjemne zapachy

Dezynfekcja Pokoi i  Mieszkań po Kwarantannie

Usunięcie Nieprzyjemnych Zapachów

Dezynfekcja Hoteli, Żłobków, Przedszkoli

Usunięcie Bakterii, Grzybów, Pleśni po Zalaniach

Zabija Wirusy w Tym Sars-CoV-2

Usuwa Roztocza, Alergeny

Oczyszcza Powietrze Użytkowe

Krótki Czas Procesu Ozonowania

Darmowa Konsultacja

600 377 409

Problem z wirusem, grzybem, pleśnią, nieprzyjemnym zapachem, zadzwoń?

Proces ozonowania pozwala na usunięcie z mieszkania roztoczy, alergenów, wirusów, bakterii chorobotwórczych. Ozon dzięki swoim właściwościom usuwa przykre zapachy z pomieszczeń mieszkalnych, np. zapach wilgoci po zalaniu mieszkania, zapach pleśni, stęchlizny i dymu tytoniowego. Ozon znajduje też szerokie zastosowanie w sterylizacji klimatyzacji i ciągów wentylacyjnych. Po przeprowadzonym procesie ozonowania w mieszkaniu powstaje przyjemny świeży zapach a powietrze jest wolne od drobnoustrojów, wirusów i grzybów.

W naszej firmie prowadzimy skuteczne ozonowanie w Rzeszowie i w całym województwie Podkarpackim– dzięki tej nowoczesnej usłudze mogą Państwo cieszyć się z higienicznej czystości swojego, mieszkania, domu i innych pomieszczeń. To bardzo skuteczna, nieinwazyjna i bezpieczna metoda dezynfekcji bez konieczności używania szkodliwych środków chemicznych, na przykład chloru – stosowana obecnie coraz częściej. Ozonowanie jest skutecznym narzędziem do walki z Sars-CoV-2.

Badania naukowe dowodzą pełnej skuteczności przy neutralizacji Wirusa poprzez Ozon, opinia PZH poniżej:

http://psse-leszno.pl/images/aktualnosci/koronawirus/2020-04-02-opinia-pzh-ozonowanie.pdf

Ozonowanie jest procesem utleniania się ozonu który zostaje wytworzony przez generator z tlenu. Ozon jest substancją „bio-chemiczna” za pomocą której można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, wszelkiego rodzaju pleśni, wirusów, bakterii i grzybów. Proces Ozonowania polega na całkowitej sterylizacji pod względem obecności wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Ozon jest substancją coraz bardziej popularną, dzięki szerokiemu zastosowaniu i właściwościom chemicznym Ozon jest o wiele bardziej skuteczny w swoim działaniu niż chlor.

Czas sesji ozonowania dobiera się indywidualnie od warunków wielkości, stężenia ilości grzybów i bakterii jakie panują w pomieszczeniu ozonowanym. Należy pamiętać aby przed przeprowadzeniem procesu ozonowania opróżnić pomieszczenie z roślin. Połowiczny okres rozpadu ozonu to czas około 30 minut od zakończenia procesu ozonowania.
Po przeprowadzonym ozonowaniu należy odczekać około godziny ponieważ możliwe jest dalsze działanie ozonu. Ostatnim krokiem jest dokładne przewietrzenie pomieszczeń ozonowanych.

Eliminacja brzydkiego zapachu

Ozonowanie eliminuje pozostałości zapachów stęchlizny po pożarze, zmarłym, papierosach, kawie itp.

Zastosowanie

Ozonowanie mieszkań i budynków

Ozonowanie pomaga usunąć brzydkie zapachy z mieszkań a także oczyścić powietrze z pleśni, grzybów, wirusów czy bakterii.

Ozonujemy odzież i obuwie

Usuwamy brzydkie zapachy, grzyby oraz dezynfekujemy ubrania a także odświeżamy obuwie (np. buty narciarskie, kolarskie itp.).

Usuwamy pleśń, grzyby, wirusy

Ozon usuwa 99,9% niebezpiecznych dla zdrowia bakterii, grzybów, pleśni, alergenów oraz wirusów z powietrza.

Poprawiamy jakość powietrza

Dzięki ozonowaniu i sterylizacji pomieszczeń powietrze staje się czystsze i wolne od bakterii i grzybów, alergenów oraz wirusów.

Eliminacja brzydkiego zapachu

Ozonowanie eliminuje pozostałości zapachów stęchlizny po pożarze, zmarłym, papierosach, kawie itp.

Ozonujemy klimatyzacje samochodowe

Usuwamy brzydkie zapachy spowodowane osadzaniem się w klimatyzacji pleśni czy grzybów.

Dzięki właściwościom jakie posiada Ozon można również dokonywać dezynfekcji

Wody Pitnej

Żywności

Hal Produkcyjnych

Systemów Klimatyzacji Samochodowej

Przedmiotów Codziennego Użytku

Obuwia